NİTELİK BONUSLARI

Yeni nitelik – başarınızın, yükseliminizin, kendinize ve takımınıza olan inancınızın göstergesidir. Yeni ünvan kazanarak hem kendiniz başarılı oluyorsunuz, hem de kendi yapınızdaki herkese örnek oluyorsunuz. Şirketimizde ilerlemenizin iyi değerlendirilmesi için her seviyede Direktörlere özel Nitelik bonusları vardır(bkz. başarı merdiveni tablosu).

Bu bonusların her birine sahip olmak için, Direktörün belirli ünvanları kazanması gerekiyor.

Как квалифицироваться на новое звание?

«Direktör» ünvanını kazanmanız için son 17 dönemden istediğiniz 8 dönemde Grup miktarınızı ve Kişisel tutarınızı, %23'lü Toplam indirim (Tİ) seviyesine uygun olarak yapmalısınız, yani: Kişisel grup miktarını (KGM) 3 000 ve üzeri puanla ve Kişisel tutarı (KT) 50 puanve üzeri olarak tutmalısınız.

«Üst Direktör» ünvanı için Kişisel tutarınızı (KT) 50 puan ve Kişisel grup miktarı (KGM) 5 000 puan ve üzeri olmalıdır, ya da ilk satırdaki %23'lü grubun temsilcisi olup Kişisel grup miktarını (KGM) 2 000 puan ve üzeri yapma koşullarını yerine getirmelisiniz.

«Gümüş Direktör» ve üzeri ünvanları içinse, son 17 dönemden istediğiniz 8 dönemde ilk satırdaki %23'lü grup sayısı koşullarını, ayrıca Kişisel tutar ve Kişisel grup miktarı puanlarını yerine getirmelisiniz (1.ci tabloya bakınız).

Unutmayın:

  • «ÜstDirektör» ünvanlı Danışman önceden «Direktör» ünvanını kazanmışsa, nitelik bonusu 1100 TL değerinde olacaktır.
  •   «Gümüş Direktör» ünvanından başlayarak, önceden verilmiş nitelik bonusları hesaptan silinmeyecektir.

Örneğin, bir %23'lü grupla Üst Direktördünüz. Sonrasında iki %23'lü grupla Gümüş Direktör oldunuz. Nitelik bonusunuz sadece bir %23'lü grubun başarısı sayesinde 4400 TL olacaktır.

Eğer üç adet %23'lü grupla Altın Direktör olursanız, o zaman bir %23'lü grubun başarısı sayesinde 6600 TL kazanırsınız.

FABERLİC ÜYELİK FORMU

Sizi Telefonla arayarak kayıt olmanız için lütfen aşağıdaki formu doldurun

Sizi kimsenin aramasına gerek kalmadan
Kaydınızı kendiniz hemen aktifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki
"Hemen Üye Ol" kısmına tıklayın.

FABERLİC GÜZELLİKLER DÜNYASI

Güzelliğin ürünlerini üreten Faberlic ile çok daha güzel görünmek sizin elinizde. Ürünlerimizi üye olup internetten sipariş verebilirsiniz.

123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Faberlic kozmetik, ürünlerini “Faberlic ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Her yaş grubuna uygun ürünleri bünyesinde barındıran Faberlic; sizlere kullanırken kazanmayı sunuyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olabileceği Faberlic pek çok doğrudan satış yapan firmalara kıyasen çok daha kolay ve daha kazançlı! Kullan tavsiye et kazan! diyoruz. Çünkü en iyisi Faberlic.

YUKARI
Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik